WYNIKI NASZEJ SZKOŁY W RYWALIZACJI MIĘDZYSZKOLNEJ - KOM 2009/2010

Lp Dyscyplina Data Opiekun Zajęte miejsce Zdobyte punkty Suma pkt / miejsce
1 Rowery górskie MTB chł. 22.09.2009 K. Drabik X 2 2
2 Zawody Grup Tanecznych 17.11.2009 M. Mączka III 9 11
3 Halowa piłka nożna 30.09 - 24.11.2009 K. Drabik II 10 21
4 Szachy dz. 14.01.2010
S.Kofin
VIII
4
25
5 Szachy chł. 14.01.2010 S.Kofin XIII 1 26
6 Tenis stołowy dz. - I liga 16.12.09 i 9.02.2010
E. Musiał
III
9
35
7 Tenis stołowy chł. - I liga
16.12.09 i 9.02.2010 R.Seremak 
I
12
47
8 Pływanie indywidualne dz. 03.03. 2010
S.Kofin
VIII
4
51
9 Pływanie indywidualne chł. 03.03. 2010
R. Seremak III 9
60
10 Pływanie sztafety dz. 03.03. 2010 S.Kofin
VI 6 66
11 Pływanie sztafety chł. 03.03. 2010 R. Seremak III 9 75
12 Badminton dz. 18.02.2010 E. Musiał V 7 82
13 Badminton chł. 23.02.2010 R. Seremak II 10 92
14 Snowboard 17.02.2010 R. Seremak
K. Drabik
dz. -
chł -
1
2
95
15 Piłka siatkowa dz. - I liga 27.10.09 - 19.03.2010
W. Wójcik
III
9
104
16 Piłka siatkowa chł. - I liga 29.10.09 - 19.03.2010
Z. Smoleń-J
I 12
116
17 Narty 5.03.2010
R. Seremak
K. Drabik
dz. - XII
chł. - XII

1
1

118
18 Piłka koszykowa dz. 24.02.2010 E. Musiał awans do I ligi 1 119
19 Piłka ręczna dz. 03.03-17.03.2010 S. Kofin
I 12 131
20 Piłka ręczna chł. 04.03-29.03.2010
E. Musiał V 7 138
21 Sztafetowe
Biegi Przełajowe

13.10.2009,
15.06.2010

T.Brachman
S. Kofin

chł. - VIII

 

4

 

142

 

22 Indywidualne Biegi Przełajowe 19.04.2010 T.Brachman
S. Kofin
chł. - VI
dz. -  VI

6
6

154
23 Korespondencyjna Liga LA 8.10.2009 i 21.04.2010 T.Brachman
S. Kofin,
M. Mączka

ch. -VIII

dz. - V

4

7

165
24 Turniej W. Obuchowicza - chł. 19-27.04.2010 Z. Smoleń-J rozgrywki grupowe 1 166
25 Turniej Kaczkowskiego - dz. 19-  .04.2010 E. Musiał VI 6
172 / V m.
Udział naszych uczniów w zorganizowanych w tym roku zawodach wojewódzkich

26 Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe 24.04.2010 T.Brachman
S. Kofin,
M. Mączka
XIII miejsce
27 Zawody Wojewódzkie w Pływaniu Indywidualnym 5.03.2010 S. Kofin I m. w stylu grzbietowym
I m. w stylu klasycznym
28 Małopolska Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt 01.06.2010 S.Kofin III miejsce
Udział naszych uczniów w pozasystemowych turniejach sportowych
29 Turniej siatkówki plażowej "Czwórki Mieszane" 11-12.06.2010 Z.Smoleń-J I miejsce
30 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora XI LO 09.06.2010 K. Drabik I miejsce
31 Turniej Piłki Halowej Chłopców o Puchar Prezesa ZM SZS w Krakowie
21.12.2010 K. Drabik I miejsce