21.11.2017 - Relacja z wycieczki do hoteli

novotelhotelarzeWczoraj, tj. 21 listopada gościliśmy w hotelach: Ibis i Novotel Centrm na zaproszenie Dyrekcji hoteli. Okazją stały się 50 urodziny sieci Accor.
Najkrócej ujmując: świetna atmosfera, przyjaźni ludzie, bardzo fajne hotele i pyszny lunch. Były nawet balony ;)
Czytaj więcej: 21.11.2017 - Relacja z wycieczki do hoteli

Zielona Szkoła zorganizowana przez Fundację Prometeusz 2017

Prometeusz2017Wyruszyliśmy na Zieloną Szkołę do Krynicy Zdrój, którą zorganizowała Fundacja Prometeusz. Kurort przywitał nas piękną pogodą, która towarzyszyła nam przez cały pobyt.
Pobyt w tym atrakcyjnym miejscu rozpoczęliśmy od spaceru po deptaku, który nas urzekł swoim pięknem. W niedzielne przedpołudnie odwiedziliśmy muzeum Nikifora a następnie udaliśmy się na Górę Parkową, której uroki zapierały dech w piersiach.

Czytaj więcej: Zielona Szkoła zorganizowana przez Fundację Prometeusz 2017

13.11.2017 - Zajęcia on-line z żywności w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna

chmura zaj1W dniu 13.11.2017r. odbyły się kolejne zajęcia on-line w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej, w czasie których łączymy się za pomocą sprzętu chmurowego z uczelnią oraz trzema szkołami z terenu województwa małopolskiego.

Podsumowanie Miesiąca Bibliotek Szkolnych

bibloteka2017 PODSUMOWANIEJuż od 18 lat na całym świecie październik obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej i jej działań, propagowanie zainteresowania książką, rozbudzenie i kształtowanie kultury czytelniczej, podnoszenie poziomu czytelnictwa.

Czytaj więcej: Podsumowanie Miesiąca Bibliotek Szkolnych