Otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Promującej Honorowe Oddawanie Krwi

 honorowe oddawanie krwi w naszej szkoleW listopadzie 2016 roku  Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1, przystąpił do akcji edukacyjnej „Twoja krew, moje życie”, organizowanej w ramach programu profilaktyki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”. Za udział w tym przedsięwzięciu otrzymaliśmy certyfikat szkoły promującej honorowe oddawanie krwi.

honorowe oddawanie krwi w naszej szkole

Otrzymaliśmy tytuł „SZKOŁY MŁODYCH PATRIOTÓW”

OTRZYMALIŚMY TYTUŁ „SZKOŁY MŁODYCH PATRIOTÓW” -  SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI  ZADAŃ  PROJEKTOWYCH.

certyfikat mlodzi glosujacertyfikat mlodzi glosuja bigWspółczesny patriota to przede wszystkim dobry obywatelsumiennie i uczciwie wypełniający swoje obowiązki, dbający o środowisko, posługujący się poprawną polszczyzną, znający i rozumiejący historię swojego kraju, człowiek wykształcony, otwarty i tolerancyjny”.

 

Czytaj więcej: Otrzymaliśmy tytuł „SZKOŁY MŁODYCH PATRIOTÓW”

Otrzymaliśmy podziękowania od Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko"

annadymnaNa naszych kiermaszowych stoiskach nie może zabraknąć pierniczków! Jak co roku, uczniowie Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie pod opieką Pani Wandy Fundament, upiekli je specjalnie na nasz Kiermasz! Otrzymaliśmy ponad 400 pierniczków!
Czytaj więcej: Otrzymaliśmy podziękowania od Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko"

17.11.2016 - ZSG nr 1 Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu

certySH17 listopada 2016 roku w naszej szkole w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej odbyło się spotkanie uczniów klasy z Panem Tadeuszem Makulskim, członkiem Zarządu WFTO-Europe (Światowej Organizacji Sprawiedliwego Handlu Europe), koordynatorem projektów w Polskim Stowarzyszeniu Sprawiedliwego Handlu oraz programu Adopcji Serca.

capture 20161117 190741

Czytaj więcej: 17.11.2016 - ZSG nr 1 Szkoła Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu

Otrzymaliśmy certyfikat "Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej"

rownowaga kopiaWe wrześniu br. nasza szkoła przystąpiła, w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy, do realizacji projektu KIK/34 „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”. Projekt ten ma na celu motywowanie młodzieży do działania w zakresie zapobiegania rozwojowi nadwagi i otyłości. Stanowi on podstawę dla rozwoju środowiska szkolnego niezbędnego do promowania zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej oraz nadzoru nad stanem odżywienia wśród młodzieży w wieku szkolnym. Po pomyślnie wdrożonym programie, zgodnie z założonymi kryteriami, nasza szkoła uzyska certyfikat Szkoły Przyjaznej Żywieniu i Aktywności Fizycznej.
Czytaj więcej: Otrzymaliśmy certyfikat "Szkoła przyjazna żywieniu i aktywności fizycznej"
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok