mapa kreatywnosci znaczekW roku szkolnym 2014/2015 klasa Ik pod opieką Joanny Pstruś uczestniczy w konkursie organizowanym przez wydawnictwo "Nowa Era" opatrzonym hasłem: "Projekt z klasą". Nasza praca projektowa dotyczy sfery edukacyjno-wychowawczej. Jej celem jest poznawanie, promowanie i zacieśnianie więzi ze środowiskiem lokalnym. Projekt "Huta od Nowa" proponuje młodzieży zdobycie i wykorzystanie wiedzy o Nowej Hucie poprzez spotkania z przedstawicielami lokalnych instytucji promujących kulturę i tradycję naszego miasta.

projektW kolejnym etapie uczniowie opracowują własne projekty, związane tematycznie z historią i kulturą Nowej Huty. Uczniowie będą się mogli także wykazać wiedzą uczestnicząc w konkursach organizowanych na terenie miasta.
Opiekunem wspierającym przedsięwzięcie jest Marta Wierdak-Róż, wychowawca klasy Ik.
Miło nam oznajmić, że dzięki uczestnictwu w projekcie nasza szkoła otrzymała certyfikat Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły.
 
» Zapraszamy do galerii zdjęć
 

Miło nam przekazać list gratulacyjny od Pani Prezydentowej, skierowany do wszystkich uczestników konkursu.

» Pobierz list

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok