8.10.2018 - Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach

chiny2018 koolacjnW zeszłym tygodniu pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach. Gościli u nas przez niemal 2 tygodnie. Przez ten czas mieszkali w naszym internacie, uczestniczyli w zajęciach szkolnych oraz poznawali atrakcje Krakowa i Małopolski. Odwiedzili Wieliczkę, Auschwitz, Zakopane. Wspólnie bawiliśmy się przy ognisku i na dyskotece. Były okazje do śpiewania piosenek, tańców, rywalizacji sportowej.

Czytaj więcej: 8.10.2018 - Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach

8.10.2018 - Polsko-chińskie rozgrywki sportowe w Gastronomiku

sport chiny nWitamy z areny sportowej gastronomika. Właśnie zakończyliśmy rozgrywki sportowe, do których zaprosiliśmy gości z Chin. Do turnieju przyłączyli się również przedstawiciele dyrekcji i nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły.

Czytaj więcej: 8.10.2018 - Polsko-chińskie rozgrywki sportowe w Gastronomiku

5.10.2018 - Wizyta gości z Chin w naszej szkole

chiny2018.0105 października (piątek) odbyły się w naszej szkole zajęcia integracyjno - zapoznawcze z uczniami i nauczycielami z Chin.
Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego przywitania przez Panią wicedyrektor Małgorzatę Matysik a następnie zaproszeni goście obejrzeli krótki film o Polsce, walorach turystycznych i krajoznawczych, symbolach narodowych.

Czytaj więcej: 5.10.2018 - Wizyta gości z Chin w naszej szkole

4.10.2018 - Good Morning CHINA

chiny2018iW dniu 4 października, rozpoczęła się oficjalna wizyta międzynarodowej grupy z Chin w ZSG nr 1. Gościmy u nas trzech nauczycieli przedmiotów zawodowych hotelarskich i gastronomicznych wraz z 14 uczniami ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach.

Czytaj więcej: 4.10.2018 - Good Morning CHINA
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok