Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach.

989W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach. Gościli u nas przez niemal 2 tygodnie. Przez ten czas mieszkali w naszym internacie, uczestniczyli w zajęciach szkolnych oraz poznawali atrakcje Krakowa i Małopolski.

Czytaj więcej: Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of...

Wycieczka naszych przyjaciół z Chin do Ojcowskiego Parku

123wGrupa młodzieży z Chin wraz z opiekunami uczestniczyła w wyjeździe do Ojcowskiego Parku Narodowego. Nasi goście zwiedzali hodowlę pstrąga potokowego prowadzoną przez panie Magdalenę Węgiel i Agnieszkę Sendor. Zwiedzanie było połączone z degustacją wyśmienitego pstrąga w postaci wędzonej i grillowanej.

Czytaj więcej: Wycieczka naszych przyjaciół z Chin do Ojcowskiego Parku

Chiny bliżej nas - wizyta gości z Chin

chiny2019agaWe wtorek rozpoczęła się oficjalna wizyta uczniów wraz z opiekunami ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach.
Gości przywitała Dyrekcja naszej szkoły a następnie młodzież z Chin uczestniczyła w warsztatach integracyjno – językowych w sali 126 przygotowanych przez p. Agnieszkę Kosek – Kotulę wraz z uczniami z klasy 4c/j i 4h/t, 3h/t, tłumaczenie p. Agnieszka Pisarczyk.

Czytaj więcej: Chiny bliżej nas - wizyta gości z Chin

8.10.2018 - Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach

chiny2018 koolacjnW zeszłym tygodniu pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach. Gościli u nas przez niemal 2 tygodnie. Przez ten czas mieszkali w naszym internacie, uczestniczyli w zajęciach szkolnych oraz poznawali atrakcje Krakowa i Małopolski. Odwiedzili Wieliczkę, Auschwitz, Zakopane. Wspólnie bawiliśmy się przy ognisku i na dyskotece. Były okazje do śpiewania piosenek, tańców, rywalizacji sportowej.

Czytaj więcej: 8.10.2018 - Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Tianjin Maritime College w Chinach

8.10.2018 - Polsko-chińskie rozgrywki sportowe w Gastronomiku

sport chiny nWitamy z areny sportowej gastronomika. Właśnie zakończyliśmy rozgrywki sportowe, do których zaprosiliśmy gości z Chin. Do turnieju przyłączyli się również przedstawiciele dyrekcji i nauczyciele z zaprzyjaźnionej szkoły.

Czytaj więcej: 8.10.2018 - Polsko-chińskie rozgrywki sportowe w Gastronomiku

5.10.2018 - Wizyta gości z Chin w naszej szkole

chiny2018.0105 października (piątek) odbyły się w naszej szkole zajęcia integracyjno - zapoznawcze z uczniami i nauczycielami z Chin.
Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego przywitania przez Panią wicedyrektor Małgorzatę Matysik a następnie zaproszeni goście obejrzeli krótki film o Polsce, walorach turystycznych i krajoznawczych, symbolach narodowych.

Czytaj więcej: 5.10.2018 - Wizyta gości z Chin w naszej szkole
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok