listwa

Byliśmy w Chinach :-)

chiny2019W dniach 10 - 28.10.2019. grupa 8 uczniów naszej szkoły uczestniczyła pod opieką pań Magdaleny Nosek, Eweliny Wiktorek i Emilii Bożek w wymianie ze szkołą w mieście Xuzhou, w Chinach.

Czytaj więcej: Byliśmy w Chinach :-)

16.10.2019 - Pozdrawiamy z Chin!

chiny20192Za nami już 5 dni intensywnej nauki i wymiany doświadczeń z naszymi przyjaciółmi z Xuzhou. W tym czasie zdążyliśmy zgłębić tajniki chińskiej kuchni biorąc udział w warsztatach gotowania w wokach i sporządzania zimnych dań azjatyckich, tradycyjnego parzenia herbaty, lekcjach carvingu i formowania pierogów.

Czytaj więcej: 16.10.2019 - Pozdrawiamy z Chin!

Poszerzamy horyzonty! Jesteśmy w Jiangsu Province University Xuzhou Technician Instisute w Chinach

chiny2019nTak wystawnie i uroczyście zostaliśmy przywitani przez dyrektora - pana Tanga, jego zespół dyrektorów poszczególnych szkół, nauczycieli; głównie przedmiotów zawodowych i tutejszych, niezwykle utalentowanych, uczniów. Po części oficjalnej, czyli spotkaniu jak na konferencji prasowej, przyszedł czas na poczęstunek. Pierwsza kolacja zachwyciła nas ilością wspaniałych potraw, odmiennych smaków i ciekawymi tradycjami.

Czytaj więcej: Poszerzamy horyzonty! Jesteśmy w Jiangsu Province University Xuzhou Technician Instisute w Chinach

Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach.

989W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach. Gościli u nas przez niemal 2 tygodnie. Przez ten czas mieszkali w naszym internacie, uczestniczyli w zajęciach szkolnych oraz poznawali atrakcje Krakowa i Małopolski.

Czytaj więcej: Pożegnaliśmy grupę nauczycieli i uczniów ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of...

Wycieczka naszych przyjaciół z Chin do Ojcowskiego Parku

123wGrupa młodzieży z Chin wraz z opiekunami uczestniczyła w wyjeździe do Ojcowskiego Parku Narodowego. Nasi goście zwiedzali hodowlę pstrąga potokowego prowadzoną przez panie Magdalenę Węgiel i Agnieszkę Sendor. Zwiedzanie było połączone z degustacją wyśmienitego pstrąga w postaci wędzonej i grillowanej.

Czytaj więcej: Wycieczka naszych przyjaciół z Chin do Ojcowskiego Parku

Chiny bliżej nas - wizyta gości z Chin

chiny2019agaWe wtorek rozpoczęła się oficjalna wizyta uczniów wraz z opiekunami ze szkoły Jiangsu Province Xuzhou Technician College of Commerce and Tourism w Chinach.
Gości przywitała Dyrekcja naszej szkoły a następnie młodzież z Chin uczestniczyła w warsztatach integracyjno – językowych w sali 126 przygotowanych przez p. Agnieszkę Kosek – Kotulę wraz z uczniami z klasy 4c/j i 4h/t, 3h/t, tłumaczenie p. Agnieszka Pisarczyk.

Czytaj więcej: Chiny bliżej nas - wizyta gości z Chin
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok