Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

SzkolapamietaLOGOTYPBy pamięć o Nich trwała wiecznie…

Podobnie jak w ubiegłym roku nasza szkoła włączyła się w akcję: „Szkoła Pamięta”. Celem było zwrócenie większej uwagi na pamięć o lokalnych bohaterach. Tegoroczna edycja akcji, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, koncentrowała się przede wszystkim na działaniach wirtualnych i multimedialnych. Uczniowie z klas: 1a, 1b, 1h, 1t, 2t, 2p przygotowali prace plastyczne, prezentacje multimedialne oraz mapę miejsc pamięci w Krakowie.

Listopad to czas, w którym wspominamy zmarłych. Pamiętajmy w tych dniach szczególnie o tych, którzy odeszli: bliskich, znajomych, absolwentach, nauczycielach i pracownikach naszej szkoły.

Lecz oni ciągle przecież żywi,

Nadal wytrwale są wśród nas,

Ich dusze przy nas pozostały,

Tylko ich ciała zabrał czas.

(autor nieznany)

Zapraszamy do obejrzenia:

Joanna Pstruś
Elżbieta Kuter – Strączyńska
Agnieszka Kosek - Kotula

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok