dzien_sportu2011.W dniu 20 maja odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych. O godz. 900 Pani Dyrektor, mgr Barbara Brewczyńska, uroczyście powitała wszystkich zebranych i razem z nauczycielami wychowania fizycznego wręczyła uczniom wyróżnienia oraz nagrody za ich osiągnięcia sportowe. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczestnikom zdrowej i sportowej rywalizacji, a kibicom wspaniałych wrażeń i emocji.

dzien_sportu2011_1

Pierwszą atrakcją dnia był występ taneczny grupy CHEERLEADERS  wykonany przez uczennice naszej szkoły.

dzien_sportu2011_2
.
Następnie na naszym "Orliku" zaczęły się rozgrywki sportowe. Młodzież mogła wziąć udział:
• w biegu sztafetowym 4x400 m dziewcząt,
• w biegu sztafetowym 4x800 m chłopców,
• w konkursie skoków na skakance,
• w konkursie DARTA,
• w turnieju tenisa stołowego chłopców i dziewcząt,
• w konkursie rzutów osobistych.
 

Około godziny 1000 na sztucznej murawie odbyły się mecze piłki nożnej (reprezentacja klas I i II przeciwko III i IV) i mecze siatkówki (reprezentacja szkoły przeciwko absolwentkom) na boisku wielofunkcyjnym.

Około godziny 12ºº rozdano medale, puchary, pamiątkowe dyplomy i nagrody.


dzien_sportu2011_3


Była to wielce udana impreza. Wszystkie konkurencje odbyły się w bardzo sportowej i miłej atmosferze z niecierpliwością oczekujemy kolejnego Dnia Sportu - ŚWIETA w naszej szkole. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze atrakcyjniejszy.

arrow Zobacz zdjęcia z Dnia Sportu 2011

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok