5.06dzień otwarty listwa kopia

konkurs filmowy kopiaZapraszamy do obejrzenia filmików  z udziałem Naszej Szkoły w roli głównej. Powstały one  w ramach projektu edukacyjnego „Tropem zawodowców”. Integralną częścią projektu był  konkurs  „O zawodowcach z humorem w filmowym kadrze” , w którym pierwsze miejsce oraz wyróżnienie zajęły  filmiki o Naszej Szkole. Ich twórcami byli uczniowie ze szkół podstawowych, którzy uczestniczyli w gastronomicznych zajęciach praktycznych. Efekty zobaczcie sami!

I miejsce - zespół ze Szkoły Podstawowej nr 155 im. Św. Jadwigi Królowej w składzie: Zofia Karpierz, Natalia Przybycień, Markus Widła, Dawid Mazur oraz pani Joanna Birczyńska, nauczyciel - opiekun uczniów.

Reportaż: 2 min 52 sec.


Wyróżnienie - zespół ze Szkoły Podstawowej nr 80 im. Wojciecha Bogusławskiego w składzie: Natalia Michno, Natalia Niciarz, Izabella Tomala, Eliza Żurad oraz pani Joanna Golik, nauczyciel - opiekun uczniów.

Reportaż: 1min 50 sec.

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok