Nasza uczennica Martyna Kubik z klasy 1k została wicemistrzynią świata Karate Kyokushin

martyna2018Miło nam poinformować, że nasza uczennica Martyna Kubik z klasy 1k została wicemistrzynią świata Karate Kyokushin w Kazachstanie.

29.10.2018 - IX miejsce w mistrzostwach Krakowa w szachach

szachy2018 mondryW dniu 29.10.2018 r. w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie rozegrano turniej szachowy w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Oczywiście na starcie nie zabrakło naszych zawodników. Uczniowie wystąpili w składzie: Oskar Luzar, Witold Mondry z klasy IIb, Mateusz Krawczyk, Patrycja Lipka, Patrycja Słowik i Agnieszka Sarota z kl. Ib.

Czytaj więcej: 29.10.2018 - IX miejsce w mistrzostwach Krakowa w szachach

25.04.2018 - VIII miejsce Tomasza Lamparta z klasy IVc w Wiosennych Indywidualnych Biegach Przełajowych

reprezentacja25.0425 kwietnia 2018 r. na terenach zielonych AWF i Parku Lotników odbyły się Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe dla wszystkich krakowskich szkół ponadgimnazjalnych. W biegach indywidualnych odbyło się sześć biegów, osobno dla dziewcząt i chłopców z danego rocznika. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, natomiast chłopcy 1500m. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentował się Tomasz Lampart z klasy IVc, który zajął VIII miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Czytaj więcej: 25.04.2018 - VIII miejsce Tomasza Lamparta z klasy IVc w Wiosennych Indywidualnych Biegach...

19.03.2018 - III miejsce w Finale Małopolskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

Fotoram.io 1W dniu 19 marca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się turniej o mistrzostwo Małopolski w piłce ręcznej dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, zwycięzcy rywalizacji rejonowych. Turniej o mistrzostwo Małopolski rozegrano systemem „każdy z każdym”. Świetnie spisała się drużyna reprezentująca naszą szkołę, która wywalczyła III miejsce.

Czytaj więcej: 19.03.2018 - III miejsce w Finale Małopolskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

VI miejsce siatkarzy Naszej Szkoły w turnieju kwalifikacyjnym o awans do I Amatorskiej Ligi SKS na sezon 2018/2019

siatka2018 6 miejscejpgReprezentacji piłki siatkowej chłopców ZSG nr 1 niestety nie udało się awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po długich rozgrywkach podzielonych na 2 fazy, eliminacyjnej i finałowej, zajęli oni 6 miejsce w rozgrywkach. Trzeba przyznać że wszystkie mecze miały bardzo emocjonujący przebieg, a wygrane decydowały się do ostatnich punktów.

Czytaj więcej: VI miejsce siatkarzy Naszej Szkoły w turnieju kwalifikacyjnym o awans do I Amatorskiej Ligi SKS na...

Nasze uczniowie przygotowują się do występu na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”

cheerliders

Chcecie więcej? - - - - - - - - > Zapraszamy na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”, które odbędą się w dniu 18.01.2018 r. - ul. Ułanów 9.
Tego dnia przedstawimy naszą ofertę edukacyjną dla wszystkich gimnazjalistów z Krakowa. Tradycyjnie będziemy prezentować nasze talenty: intelektualne, artystyczne, a przede wszystkim kulinarne.
Czytaj więcej: Nasze uczniowie przygotowują się do występu na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok