25.04.2018 - VIII miejsce Tomasza Lamparta z klasy IVc w Wiosennych Indywidualnych Biegach Przełajowych

reprezentacja25.0425 kwietnia 2018 r. na terenach zielonych AWF i Parku Lotników odbyły się Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe dla wszystkich krakowskich szkół ponadgimnazjalnych. W biegach indywidualnych odbyło się sześć biegów, osobno dla dziewcząt i chłopców z danego rocznika. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, natomiast chłopcy 1500m. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentował się Tomasz Lampart z klasy IVc, który zajął VIII miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Czytaj więcej: 25.04.2018 - VIII miejsce Tomasza Lamparta z klasy IVc w Wiosennych Indywidualnych Biegach...

19.03.2018 - III miejsce w Finale Małopolskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

Fotoram.io 1W dniu 19 marca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się turniej o mistrzostwo Małopolski w piłce ręcznej dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, zwycięzcy rywalizacji rejonowych. Turniej o mistrzostwo Małopolski rozegrano systemem „każdy z każdym”. Świetnie spisała się drużyna reprezentująca naszą szkołę, która wywalczyła III miejsce.

Czytaj więcej: 19.03.2018 - III miejsce w Finale Małopolskiej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt

VI miejsce siatkarzy Naszej Szkoły w turnieju kwalifikacyjnym o awans do I Amatorskiej Ligi SKS na sezon 2018/2019

siatka2018 6 miejscejpgReprezentacji piłki siatkowej chłopców ZSG nr 1 niestety nie udało się awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po długich rozgrywkach podzielonych na 2 fazy, eliminacyjnej i finałowej, zajęli oni 6 miejsce w rozgrywkach. Trzeba przyznać że wszystkie mecze miały bardzo emocjonujący przebieg, a wygrane decydowały się do ostatnich punktów.

Czytaj więcej: VI miejsce siatkarzy Naszej Szkoły w turnieju kwalifikacyjnym o awans do I Amatorskiej Ligi SKS na...

Nasze uczniowie przygotowują się do występu na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”

cheerliders

Chcecie więcej? - - - - - - - - > Zapraszamy na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”, które odbędą się w dniu 18.01.2018 r. - ul. Ułanów 9.
Tego dnia przedstawimy naszą ofertę edukacyjną dla wszystkich gimnazjalistów z Krakowa. Tradycyjnie będziemy prezentować nasze talenty: intelektualne, artystyczne, a przede wszystkim kulinarne.
Czytaj więcej: Nasze uczniowie przygotowują się do występu na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”

Uczniowie klas maturalnych ćwiczą poloneza na studniówkę

polonez2017Czas studniówkowy rozpoczęty. Do tego jakże ważnego balu przygotowują się uczniowie klas maturalnych. Odbyły się już pierwsze próby poloneza, który otwiera każdą studniówkę. Wiadomo, że musi on być perfekcyjny i wyjątkowy, tak by zadziwił wszystkich gości.
Maturzyści pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego uczą się kroków i figur, by jak najlepiej wypaść podczas balu.
Z naszą kamerą gościliśmy na jednej z prób

12.12.2017 - Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

sztafeta2017W dniu 12 grudnia 2017 r. na basenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Indywidualnie rywalizowano na dystansie 50 m w czterech stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym, natomiast sztafety rywalizowały na dystansie 8 x 50 m stylem dowolnym.

Czytaj więcej: 12.12.2017 - Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym