DSC 0588Po blisko dwutygodniowej rywalizacji w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży reprezentacja naszej Szkoły w piłce ręcznej dziewcząt dotarła do finału. Mecz o I miejsce odbył się w środę 7 grudnia 2017 r. w Centrum Rozwoju Com Com Zone. Finał to popis gry naszych zawodniczek i pewne zwycięstwo. Nasze złotka w każdym spotkaniu „błyszczały” na parkiecie, w pięknym stylu dowodząc, że Szkoła ma najlepsze szczypiornistki w Krakowie.

Nasz zespół w tych zawodach wystąpił w składzie:
Dominika Pastuszka, Justyna Staroń, Daria Filipek, Anna Piotrowska z kl. IVc, Aleksandra Stawiarz z kl. IVi, Alicja Pfister, Julia Roszkowska i Natalia Żurek z kl. IIIht, Wiktoria Nicia z kl. IIIb i Aleksandra Kłusek z kl. IIht.

Gratulujemy naszym Złotym Dziewczętom i życzymy sukcesu w zawodach finałowych o Mistrzostwo Małopolski!
Opiekun zespołu: p. Sylwia Czekaj

» Zapraszamy do galerii zdjęć