finalchlopcy2017Niestety reprezentacji naszej Szkoły w piłce ręcznej nie udało się powtórzyć sukcesu ich koleżanek ze Szkoły. W finałowych zmaganiach o tytuł mistrza Krakowa w piłce ręcznej chłopców, po niezwykle zaciętych i emocjonujących meczach, zajęli ostatecznie IV miejsce w rozgrywkach. Jest to niewątpliwie i tak olbrzymi sukces, zważywszy na to że zespoły przeciwników złożone były w większości z aktualnie grających i trenujących zawodników piłki ręcznej. Gratulujemy szczypiornistom wielkiego sukcesu i czekamy na podobne emocje w przyszłym roku.

Drużynę naszej Szkoły reprezentowali: Damian Zieliński (4k), Paweł Legutek, Piotr Mocherek (3a),Klimek Damian, Czarny Kamil, Krzysztof Smolnik, Jaskólski Mateusz (3d), Bartosz Pastuszka (2cj), Dawid Kucab (2b), Karol Świerk (2h), Krzysztof Nowak, Mateusz Machura (1b).

Opiekun zespołu: p. Krzysztof Drabik oraz gorąco zagrzewająca do boju p. Elżbieta Musiał
 
» Zapraszamy do galerii zdjęć