sztafeta2017W dniu 12 grudnia 2017 r. na basenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i sztafetowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Indywidualnie rywalizowano na dystansie 50 m w czterech stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym, natomiast sztafety rywalizowały na dystansie 8 x 50 m stylem dowolnym.

Naszą szkołę reprezentowały utalentowane młode pływaczki. Dla wielu naszych pływaczek był to pierwszy start w życiu, tym bardziej jesteśmy dumni z ich wyników.

W wyścigu sztafetowym 8 x 50 m stylem dowolnym, nasza sztafeta zajęła XI miejsce z czasem 7:02.00.

W sztafecie popłynęły: na pierwszej zmianie Patrycja Teul z kl. IVb, drugie 50m popłynęła Paulina Gacek z kl. IIht, następnie Dominika Wolf z kl. IVc, Justyna Mucha z kl. Ia, Weronika Rejduch z kl Ia, Beata Bargiel z kl Ih, Izabella Rusocka z kl. IVi i na ostatniej 8 zmianie popłynęła Karolina Guśtak z kl III ht.

A oto wyniki naszych zawodniczek w pływaniu indywidualnym:

50 m stylem grzbietowym:
Patrycja Teul - 10 miejsce z czasem 39.03
Justyna Kwaśniewska - 29 miejsce

50 m stylem dowolnym:
Karolina Guśtak - 37 miejsce z czasem 42.82
Paulina Gacek - 40 miejsce z czasem 46.10
Dominika Wolf - 44 miejsce z czasem 47.81

Gratulujemy Wam sukcesu i bardzo dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

Opiekun zespołu p. Sylwia Czekaj

» Zapraszamy do galerii zdjęć