cheerliders

Chcecie więcej? - - - - - - - - > Zapraszamy na XV „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”, które odbędą się w dniu 18.01.2018 r. - ul. Ułanów 9.
Tego dnia przedstawimy naszą ofertę edukacyjną dla wszystkich gimnazjalistów z Krakowa. Tradycyjnie będziemy prezentować nasze talenty: intelektualne, artystyczne, a przede wszystkim kulinarne.

Będą nas Was czekały przygotowane na miejscu przez naszych uczniów kolorowe i apetyczne tartinki i koreczki, a Ci którzy lubią słodkie łakocie będą mogli spróbować rozpływających się w ustach ciasteczek oraz pysznych kruchych babeczek z kremem i owocami. Dodatkową atrakcją będą dla każdego serwowane napoje z soczystych owoców i smakowych soków połączone w harmonijną całość.

Oprócz pysznych zakąsek o godz. 10.30 nasz uczeń Mikołaj Pelc z klasy IIIa zaprezentuje pokaz barmański, który będzie połączony z pokazem tanecznym szkolnego zespołu CHEERLEADERS. Będziecie mogli również zaopatrzyć się w informatory i ulotki oraz obejrzeć prezentacje multimedialną, a przede wszystkim porozmawiać na interesujące Was tematy związane z wyborem kierunku kształcenia.
Zapraszamy na stoisko
Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 :-)