Fotoram.io 1W dniu 19 marca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbył się turniej o mistrzostwo Małopolski w piłce ręcznej dziewcząt. Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów, zwycięzcy rywalizacji rejonowych. Turniej o mistrzostwo Małopolski rozegrano systemem „każdy z każdym”. Świetnie spisała się drużyna reprezentująca naszą szkołę, która wywalczyła III miejsce.

Nasze piłkarki ręczne rozegrały bardzo dobre zawody i były blisko zwycięstwa w turnieju. Na boisku stanowiliśmy zespół, który chciał udowodnić, że potrafi skutecznie powalczyć nie tylko o brązowy medal!

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce IV LO, Olkusz
II miejsce I LO, Tarnów
III miejsce ZSG nr 1, Kraków
IV miejsce IV LO Sportowe, Nowy Sącz
V miejsce Myślenice
VI miejsce PCKZiU, Wieliczka

Honoru Gastronomika broniły:
Dominika Pastuszka, Daria Filipek, Anna Piotrowska, Justyna Staroń z kl. IVc, Julia Roszkowska, Alicja Pfister z kl. IIIht, Wiktoria Nicia z kl. IIIb, Aleksandra Klusek z kl. IIht i Weronika Kostecka z kl. Ib.

Gratulujemy naszym zawodniczkom tak spektakularnego osiągnięcia i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i miasta!

Opiekun zespołu Sylwia Czekaj

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok