Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

listwa

strzelanie4.12.2012Rozpoczęła się Liga Strzelecka o Puchar Prezesa Małopolskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Krakowie. W pierwszej rundzie odbyło się strzelanie z karabinka pneumatycznego typu „Slavia”. 
Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Sebastian Krajewski (1a), Damian Czarnik (2d) i Krzysztof Domagała (2d). Na zawodach podczas strzelania panowała cisza oraz skupienie. W naszej drużynie nie brakowało woli walki. Wyniki były bardzo dobre (241 pkt.), które motywują nas do dalszej pracy. Przed nami jeszcze trzy starty.

04.12.2012 r. - II runda Ligi Strzeleckiej
Trwa rywalizacja w Lidze Strzeleckiej o Puchar Prezesa Małopolskiego Zarządu Wojewódzkiego LOK w Krakowie. W drugiej rundzie odbyło się strzelanie z karabinka pneumatycznego typu KPN „CHenel”. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Sebastian Krajewski (1a), Damian Czarnik (2d) i Krzysztof Domagała (2d). Wyniki były dobre (145 pkt.).

Przed nami jeszcze dwa starty. Strzelanie z  PPN LOV 06.02.2013 r. i KBKS VOSTOK 16.04.2013 r.

Opiekun drużyny: p. Jacek Sternal

arrowZobacz zdjęcia

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok