„Mamy niepodległą” 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

flaga2018Uroczystości związane z dniem 11 listopada, w 2018 roku, roku jubileuszowym, miały szczególny przebieg i oprawę. Imprezy odbywające się w dniu 9 listopada, były zwieńczeniem całorocznej pracy i zaangażowania się uczniów i nauczycieli ZSG nr 1 w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej: „Mamy niepodległą” 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

Dla Niepodległej 100 lat odzyskania Niepodległości

niepodegla2018jpgDziś w naszej szkole uczciliśmy 100-lecie odzyskania Niepodległości.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom :-)

Samorząd Uczniowski

10.10.2018 - Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Niepodległość” - rozstrzygnięty

konkursela s10 października 2018 roku odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „Niepodległość”. Konkurs organizowany jest przez Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, w ramach XIII edycji Dni Jana Pawła II. W tym roku temat wydarzenia nawiązywał do jubileuszu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać do 4 autorskich zdjęć, których tematem przewodnim miał być motyw niepodległościowy.

10.10.2018 - VIII Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej już za nami

8MKpipp10 października 2018 roku w Teatrze Łaźnia Nowa miał miejsce VIII Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej, zorganizowany przez Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie przy współpracy z Biurem Poselskim Posła na Sejm RP Pana Ireneusza Rasia. Było to szczególne wydarzenie, a wszystko ze względu na 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej: 10.10.2018 - VIII Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej już za nami
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok