spotkanie po latachW dniu 15.11.2016 r. odbyło się „Spotkanie po latach” byłych dyrektorów i wicedyrektorów ZSG nr 1. Uroczystość zainicjował Samorząd Uczniowski w ramach roku jubileuszowego. Młodzież, przy wydatnej pomocy opiekuna Pani Sylwii Czekaj, przygotowała dekorację, prezentację i upominki dla uczestników.

Niestety nie wszyscy zaproszeni goście mogli przybyć z uwagi na stan zdrowia, sprawy rodzinne czy też obowiązki służbowe prosząc o przekazanie serdecznych życzeń pozostałym oraz gronu pedagogicznemu.
Pani dyrektor Barbara Brewczyńska i wicedyrektor Małgorzata Matysik z ogromną przyjemnością powitały gości: dyr Alicję Wasztyl, dyr Janinę Dworzycką, dyr Aleksandrę Antoń, dyr Stanisławę Moryl, dyr Barbarę Pudlik-Plutę i dyr. Józefa Wątorczyka. Ze strony dyrekcji obecni byli również: wicedyrektor Andrzej Ptasznik i kierownik szkolenia Dorota Romańska.
Rozpoczęliśmy od ustawienia się do pamiątkowego grupowego zdjęcia. Następnie przy kawie i pysznych rogalikach (wykonanych przez Panią Bogumiłę Podgórską z młodzieżą) obejrzeliśmy krótki, wesoły program artystyczny przygotowany przez Panią Katarzynę Wiech-Puk i młodzież klasy IVb i IVc .
Bardzo chętnie wspominaliśmy dawne chwile odpowiadając na pytania uczniów np.: jakie zabawne sytuacje zapamiętaliśmy z ubiegłych lat, czy ponownie wybralibyśmy ten zawód itp. Cały czas podczas spotkania mogliśmy oglądać prezentację zdjęć z kronik szkolnych przygotowaną przez Panią Sylwię Czekaj.
Pyszny obiad przygotowany przez Panią Magdalenę Nosek i Panią Alicję Wcisło zaserwowali nam uczniowie klasy IIIi serwisem synchronicznym, pod opieką Pani Małgorzaty  Kosek-Ankus.
Na zakończenie młodzież z Samorządu Szkolnego wręczyła wszystkim uczestnikom 2 pamiątkowe zdjęcia (jedno to kolaż zdjęć z kronik szkolnych, drugie z dzisiejszego spotkania) w ramkach i storczyk.
Goście, młodzież i gospodarze cieszyli się ze spotkania. Atmosfera była bardzo miła. Każdy z gości był związany ze szkołą długie lata – tutaj, w pracy w tej szkole upłynęła duża część ich życia, młodości. Dlatego też z radością przyjęli nasze zaproszenie i wszyscy stwierdziliśmy, że chętnie spotkamy się za parę lat.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok