Mistrz Przedmiotu z Języka Niemieckiego

mistrzjnW maju wszystkie klasy uczące się języka niemieckiego pisały test sprawdzający wiedzę z języka niemieckiego. Zadanie nie było łatwe, ponieważ test obejmował materiał z całego roku, jednak wśród piszących znalazły się osoby, które bardzo dobrze sobie z nim poradziły. Uczniowie z najlepszymi wynikami zdobyli tytuły „Mistrza Przedmiotu”.

A oto tegoroczni mistrzowie:

Czytaj więcej: Mistrz Przedmiotu z Języka Niemieckiego

Nasza uczennica Weronika Matuszczyk zajęła I miejsce i zdobyła Laur Jubilata w Turnieju Jednego Wiersza

laureaci2019 czrwiecWeronika Matuszczyk - uczennica Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie zajęła I miejsce i zdobyła Laur Jubilata w Turnieju Jednego Wiersza.
XV Spotkanie Młodych Poetów Krakowa wyłoniło najlepszych młodych poetów z Małopolski. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły- Michał Jaracz z klasy IIb oraz Julia Popielak z klasy Ih, którzy uzyskali wyróżnienia, a tym samym ich utwory poetyckie zostały opublikowane w tomiku poetyckim ALMANACH 2019.

Czytaj więcej: Nasza uczennica Weronika Matuszczyk zajęła I miejsce i zdobyła Laur Jubilata w Turnieju Jednego...

26.03.2019 - Mamy wyróżnienie na XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim

Tom Hanks w Gastronomiku!

przeglad2019Uczniowie klasy 1a, pod kierunkiem swojego nauczyciela Macieja Kędziora, zabrali się za wystawienie w języku angielskim sztuki teatralnej „Stay with us” znanego hollywoodzkiego aktora Toma Hanksa. Ambitne plany zostały zrealizowane - zespół teatralny ZSG nr 1 zdobył wyróżnienie na XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych w J. Angielskim 27 marca 2019 r.

Czytaj więcej: 26.03.2019 - Mamy wyróżnienie na XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim

ZSG nr 1 sięgnęło po najwyższe laury!

"Opisuj to,co nie powinno zostać zapomniane"
Isabel Allende

asia2019Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 13 w dniu 1.02.2019 roku po raz kolejny ugościło w swych murach laureatów literackiego konkursu wojewódzkiego organizowanego pod hasłem "Kraków-Stare Miasto, wieści z podwórek, ulic i zaułków..."

Czytaj więcej: ZSG nr 1 sięgnęło po najwyższe laury!

Mistrz Przedmiotu z Języka Niemieckiego 2018

mistrzjnW maju wszystkie klasy uczące się języka niemieckiego pisały test sprawdzający wiedzę z języka niemieckiego. Zadanie nie było łatwe, ponieważ obejmowało materiał z całego roku, jednak wśród piszących znalazły się osoby, które bardzo dobrze sobie z nim poradziły. Uczniowie z najlepszymi wynikami zdobyli tytuły „ Mistrza Przedmiotu”.
A oto tegoroczni mistrzowie:

Czytaj więcej: Mistrz Przedmiotu z Języka Niemieckiego 2018

24.05.2018 - Poetyckie sukcesy naszych uczniów

,,Jeśli chcesz coś powiedzieć,
Jeśli coś skrywasz w sobie,
   Wyraź to słowem POEZJI…

marta20118 pierwszeAnna Kuraś, z klasy IIIcj, Karolina Bernacka, Sylwia Buchaniec i Michał Jaracz z klasy Ib, to bez wątpienia młodzi poeci z ogromnym talentem…
Uczniowie ci, zakwalifikowali się do finału Turnieju Jednego Wiersza o laur Jubilata, który odbył się 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok