grupa teatralna1 LPW dniu 18 marca 2015r. uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1 wzięli udział w X Jubileuszowym Krakowskim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim, który miał miejsce w Teatrze Groteska, a jest rokrocznie organizowany przez V LO w Krakowie. Nasi uczniowie wystawili adaptację dzieła Antoine’a De Saint Exupery pt.: „Mały Książę”. 
 
W sztuce wzięli udział: Sara Sowa z kl.3a (Narrator, Tippler), Paulina Wojtusik z kl.3b (Geographer), Kamila Wołyniec z kl.3b (Conceited Woman), Dominik Gruszecki z kl.3b (Little Prince), Roksana Ściepuro z kl.2k (Rose, Fox), Bartosz Kurek z kl.2k (King), Magdalena Sokół z kl.2k (Businesswoman), Klaudia Pietras z kl.2k ( Snake), Urszula Okulewicz z kl.1i (Lamplighter).
Ekipę techniczną tworzyli: Przemysław Kurek z kl.2k (światło), Karol Wielgus z kl.3i (dźwięk, projektor), Patrycja Wójtowicz, Marzena Maniak, Wanesa Pompa z kl.2k (scenografia).
W bardzo silnej konkurencji uczniowie naszej szkoły wywalczyli dwie nagrody. Jury pod przewodnictwem znanej aktorki Krystyny Podleskiej przyznało wyróżnienie dla całego zespołu za najlepsze efekty wizualne oraz nagrodę indywidualną za najlepszą żeńską rolę drugoplanową, którą zdobyła uczennica klasy 2k – Roksana Ściepuro.
 
Opiekunem, konsultantem językowym i reżyserem był p. Maciej Kędzior.
 
Całemu zespołowi gorąco gratulujemy!!!
 
» Zapraszamy do galerii zdjęć
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok