Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

listwa

            UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BLISKO WARTOŚCI RODZINNYCH

            gustak kMiło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Karolina Guśtak z kl. III ht została laureatką IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Wiersz o Babci i Dziadku”. Została uhonorowana za wiersz pt. "Wspomnienie” jedną z dwóch nagród specjalnych przyznanych w kategorii wiekowej 17-18 lat.

20180124 115116

Organizatorem konkursu było Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, a Komisji Konkursowej przewodniczyła pani Teresa Lipowska- aktorka i Honorowa Babcia. Wiersz powstał pod opieką pani Małgorzaty Mochel. Jury poddało ocenie 136 utworów w różnych kategoriach wiekowych. Najważniejszymi celami konkursu były: wzbudzenie szacunku do wartości rodzinnych, ukazanie roli Babci i Dziadka w polskiej rodzinie, uhonorowanie Ich za wspieranie wnuków w osiąganiu dojrzałości, kształtowanie umiejętności wyrażania myśli oraz rozwijanie wyobraźni twórczej. Zwieńczeniem konkursu była uroczysta Gala Laureatów, która odbyła się 22.01.2018 r. w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi. Serdecznie gratulujemy Karolinie i wyrażamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły, mimo swoich kilkunastu lat, będą podejmować twórcze działania promujące wartości rodzinne!

» Protokół obrad komisji KONKURS LITERACKI
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok