,,Jeśli chcesz coś powiedzieć,
Jeśli coś skrywasz w sobie,
   Wyraź to słowem POEZJI…

marta20118 pierwszeAnna Kuraś, z klasy IIIcj, Karolina Bernacka, Sylwia Buchaniec i Michał Jaracz z klasy Ib, to bez wątpienia młodzi poeci z ogromnym talentem…
Uczniowie ci, zakwalifikowali się do finału Turnieju Jednego Wiersza o laur Jubilata, który odbył się 23 maja 2018 r. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.

Właśnie ich utwory, znalazły się w tomiku poetyckim ,,Almanach 2018”. Spośród najlepszych finalistów, podczas uroczystej gali, wyłoniono zwycięzców.
Wśród nich znalazło dwoje uczniów naszej szkoły. Są nimi: Sylwia Buchaniec oraz Michała Jaracz z klasy Ib, którzy otrzymali wyróżnienia. To ogromny zaszczyt dla naszej szkoły, ponieważ młodzi poeci naszego gastronomika, znaleźli się obok najlepszych uczniów z renomowanych liceów z województwa małopolskiego, np. II LO w Krakowie, IX LO w Krakowie, XI LO w Krakowie, I LO w Myślenicach. Wszystkich finalistów, zobaczyć będzie można w piątkowym wydaniu Dziennika Polskiego. Naszym młodym poetom serdecznie gratulujemy i życzymy, by pasja pisania poezji nigdy w nich nie zgasła.

Opiekunem merytorycznym uczniów była p. Marta Bernadzikiewicz- Stępień.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok