Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 1 t Iwona Grela została wyróżniona w konkursie fotograficznym organizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

chwila_zachwytuZ inicjatywy Samorządu Studenckiego Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, przeprowadziła konkurs fotograficzny w kategoriach: ludzie, zwierzęta i krajobraz. W konkursie wzięli udział studenci oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Nadesłano ponad 1000 zdjęć. Jury konkursu uznało wysoki poziom prac. Zdjęcie wykonane przez Iwonę Grelę zostało wyróżnione w kategorii „Krajobraz”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 1 czerwca podczas Dnia Otwartego na terenie uczelni. 

 

W Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie uczestniczyła młodzież z naszej szkoły z klasy 3i. Uczniowie oglądali wystawę nagrodzonych prac w konkursie fotograficznym, a następnie wzięli udział w wykładzie z psychologii menedżerskiej: Zarządzanie wizerunkiem, autoprezentacja, własne opakowanie - jak budować i podtrzymać dobre wrażenie. Wykład prowadziła pani dr Małgorzata Wypych-Dobkowska. Na zakończenie młodzież otrzymała materiały informacyjne o uczelni.

dyplom_i_greli 

Nagrodzonej młodej artystce fotografii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun:  p. Agnieszka Kosek-Kotula.

dyplom_zsg 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok