konkurs_ang201231 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs na najładniejszy plakat i folder hotelarski w języku angielskim. Organizatorami konkursu byli: p. Marcin Podstawski oraz p. Jolanta Kołton. W konkursie udział wzięły klasy o zawodzie: technik hotelarstwa oraz technik obsługi turystycznej. Liczba chętnych osób była ogromna. Uczniowie przygotowali liczne plakaty oraz foldery hotelarskie w języku angielskim, które były przepięknie stworzone i dopracowane w najmniejszych szczegółach, zawierały liczne zdjęcia obrazujące wystrój i wnętrze hotelowych pokoi oraz sal konferencyjnych. W czasie konkursu wszystkie plakaty i foldery były omówione i opisane przez samych autorów w języku angielskim.

Prezentacja odbyła się również w formie multimedialnej przy użyciu tablicy interaktywnej, gdyż podziwialiśmy też foldery w wersji elektronicznej. Wybór najlepszych prac okazał się bardzo trudny, gdyż wszystkie prace były pięknie i starannie wykonane oraz bogato opisane w języku angielskim. Zwycięzcami konkursu zostali wybrani:

W kategorii na najładniejszy plakat hotelarski:

I miejsce - Weronika Maluty, Karina Marynowska i Agnieszka Rakoczy z klasy It

II miejsce - Tomasz Żerdecki, Krzysztof Bochenek i Damian Mączka z klasy IIIt oraz Anna Czarnecka i Klaudia Miechowicz z klasy IIIi

III miejsce - Agnieszka Ulman, Patryk Bolek i Łukasz Rojek z klasy It

W kategorii na najładniejszy folder hotelarski:

I miejsce - Justyna Howorka i Klaudia Fiust z klasy 2h

II miejsce - Monika Wawrzeń z klasy 3i oraz Magdalena Techmańska z klasy 3h

III miejsce - Karolina Ostrowska, Iwona Pietrzyk oraz Justyna Talaga z klasy 3h

 Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

arrowZobacz zdjęcia 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok