olimpiada turystyka2013W dniu 17.01.2014r. z inicjatywy i w ramach współpracy Akademii Wychowania Fizycznegow Katowicach oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi odbył się II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Turystyce.
Udział wzięło 106 uczestników z 30 szkół (z Krakowa, Gliwic, Oławy, Czeladzi, Katowic, Rudy Śląskiej, Żywca, Częstochowy, Gryfic, Siemianowic Śląskich, Jaworzna, Kędzierzyna Koźla, Olkusza, Chorzowa, Bytomia, Mikołowa, Wieliczki, Dąbrowy Górniczej, Piekar Śląskich, Opola, Sosnowca i Chodzieży. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 4t: Katarzyna Budek, Magdalena Grymek, Patrycja Miernik, Monika Miodek i Klaudia Śrek. Nasze dziewczęta mimo, że nie zajęły miejsca na podium to za udział w konkursie zdobyły certyfikaty oraz liczne upominki w postaci przewodników, map turystycznych oraz rabaty do wybranych sklepów sportowych.
 

Dodajmy także, że nasze uczennice poznały podczas konkursu Pana Marcina Wyrostka, który złożył im autograf na certyfikatach oraz wykonał wspólne zdjęcie.
 
Gratulujemy uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły podczas konkursu. 
 
Wyjazd do Katowic zorganizował Pan Paweł Waloch, który także przygotowywał uczennice do udziału w konkursie. 
 
arrowZapraszamy do galerii zdjęć
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok