zgotuj_sobie2012W dniach 26-27 kwietnia w Warszawie odbyły się eliminacje do IV edycji ogólnopolskiego konkursu "Zgotuj sobie sukces 2012". Do udziału w eliminacjach zakwalifikowały się dwa zespoły z naszej szkoły:

Mateusz Kiermasz i Krzysztof Kaczor z klasy III a.
Uczniów przygotowała p. Dorota Janus.
oraz
Kamil Woźniak i Sebastian Szafrański z klasy III b.
Uczniów przygotowała p. Bogumiła Podgórska.

Nasi uczniowie w czasie eliminacji rywalizowali z 53 zespołami uczniów z całej Polski i byli oceniani przez najlepszych szefów kuchni w kraju. Eliminacje odbyły się w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie. Każdy zespół w czasie eliminacji miał wykonać danie zasadnicze z produktów dostarczonych w tzw. BLACK BOX-ie w czasie 60 minut.

Spośród wszystkich uczestników eliminacji jury wybrało 24 zespoły, które w listopadzie zmierzą się w półfinale konkursu. Wśród szczęśliwców, którzy pojadą w listopadzie na półfinał do Warszawy jest także jeden zespół z naszej szkoły: Kamil i Sebastian.
W czasie eliminacji zespół Kamila i Sebastiana został bardzo wysoko oceniony przez jury i zajął bardzo wysokie miejsce!

Gratulujemy Kamilowi i Sebastianowi i już teraz trzymamy za nich kciuki.

Słowa uznania należą się także Krzysztofowi i Mateuszowi!

arrowZobacz zdjęcia

arrowLista zespołów zakwalifikowanych do półfinałów konkursu

arrowPlakat

arrowRegulamin konkursu

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok