UCZNIOWIE GASTRONOMIKA Z POMOCĄ I ŻYCZLIWOŚCIĄ NAJMŁODSZYM.

goscinnosc201614 października Uczniowie naszej Szkoły wzięli aktywny udział w obsłudze uroczystego Ślubowania najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 88 w Krakowie. Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie reprezentowali Uczniowie z klasy 2b, którzy nakryli pięknie stół słodkościami i obsługiwali najmłodszych podczas ich najważniejszego, pierwszego święta, jakim było ślubowanie.„

Nikola Maj, Patrycja Cieśla oraz Bartłomiej Rakoczy z dumą reprezentowali naszą szkołę, wykazując się zaangażowaniem, kreatywnością i pomysłowością, która łączyła się z ogromną klasą i kulturą kelnerską. Dzieci, Nauczyciele oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 88 w Krakowie z podziwem i uznaniem patrzyli na bystrych i zaradnych przyszłych kucharzy i kelnerów. Dzień wcześniej kilku uczniów z klasy 2b- Joanna Budzias, Justyna Łącka, Nikola Maj oraz z klasy 2cj- Justyna Kubik, Patry Berkowski oraz Magdalena Rogulska, pomogło dekorować salę gimnastyczną oraz klasę, w której pierwszoklasiści uroczyście obchodzili swe święto. A wszystko po to, by zaznaczyć w środowisku lokalnym, że Uczniowie gastronomika gościnność znają i życzliwość w sobie posiadają. Inicjatorką współpracy pomiędzy szkołami była p. Marta Bernadzikiewicz-Stępień.

» Zapraszamy do galerii zdjęć