warszaty2018.04.09W dniu 9.04.2018 r. odbyły się w naszej szkole Wiosenne Warsztaty Kulinarne z udziałem przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Miechowie. Celem zajęć było zapoznanie przedszkolaków z tradycyjnymi i regionalnymi wypiekami oraz promowanie zdrowego odżywiania.

Dzieci sporządziły krakowskie obwarzanki, ciasteczka owsiane, babeczki z bitą śmietaną dekorowane świeżym owocami, rogaliki krucho-drożdżowe oraz sok z marchwi jabłek i selera. Nasi mali goście tworzyli zgrany zespół z uczniami naszej szkoły tj. Kl III B i I D. Nad całością czuwały panie Dorota Janus i Małgorzata Żelawska-Wilk.

Za wspaniałe wypieki dzieci zostały nagrodzone złotym pucharem🏆 dla Przedszkola.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok