Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

warsztaty2019 o25.11.2019 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty kulinarne, w których brały udział dzieci z kasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krakowie.  Tematem przewodnim warsztatów była „Podróż kulinarna przez smaki”. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z tradycyjnymi i regionalnymi wypiekami.
Nasi mali cukiernicy pod opieką p. Doroty Janus sporządzali tradycyjnego obwarzanka krakowskiego, ciasteczka owsiane, rogaliki krucho-drożdżowe,  pizzerinki oraz dekorowali pierniczki z lukrem i kolorowymi posypkami. Dzieci tworzyły zgrany zespół z uczniami klasy I m naszej szkoły.
Za wspaniałe wypieki uczestnicy zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Małgorzatę Matysik statuetką w kształcie czapki kucharskiej oraz otrzymali dyplomy potwierdzające udział w warsztatach. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, a rezultaty wspólnych działań okazały się przepyszne.
 
Wszystkim małym cukiernikom oraz ich opiekunom dziękujemy za ten miło i owocnie spędzony czas.
 
Dziekujemy Leroy Merlin - Czyżyny za wsparcie!
 
» Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok