kwesta7majW związku z tym, że zima to czas kiedy większość dzieci objętych opieką przez Hospicum Domowe dla Dzieci Fundacji Alma Spei nie może wychodzić z domu, spotkanie 7 maja 2011 było dla rodzin i dzieci tak ważne. Było to spotkanie, które "otwiera" wiosenny czas dla dzieci - spacery w piękną pogodę. Na tym spotkaniu nie mogło zabranąć naszych uczniów. Uczniowie Joanna Kasperek, Ewa Walentrzak, Joanna Ferlak, Anna Czarnecka, Piotr Gałat i Kamil Witek razem z panią Katarzyną Schiff przygotowali i obsługiwali to uroczyste spotkanie. Pięknie przygotowane stoły i smaczne potrawy umiliły czas przybyłym gościom. Wszyscy mogli też zobaczyć spotkanie z bajkami Brzechwy przygotowane przez wolontariuszy „Alma Spei”.

Bylo duużo radości i ciepłych uśmiechów. Oby takie uśmiechy na długo zostały na twarzach dzieci, rodziców, pracowników hospicjum i naszych uczniów.

Natomiast w dniu 8 maja 2011 uczennice klasy I c naszej szkoły razem z panią Anetą Stec i panią Katarzyną Schiff kwestowały na rzecz Hospicjum Domowego dla Dzieci pod kościołem os. Dywizjonu 303.

Wszystkim wolontariuszom dziękujemy za poświęcony czas i dobre chęci!

arrow Zobacz zdjęcia... 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok