alma17.09.2011Słoneczna pogoda, ciepła atmosfera, wspaniałe konie i tereny stworzone do wypoczynku. Rodzinny Piknik Hospicjum Domowego dla Dzieci Alma Spei w Nawojowej Górze już za nami. Na hospicyjnym pożegnaniu lata nie zabrakło naszych uczniów-wolontariuszy i pani pedagog Katarzyny Schiff.

Kolejny raz dzięki ludziom dobrej woli nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny mogły przeżyć niezapomniane chwile. 17.09.2011 do Nawojowej Góry  podopieczni hospicjum zaproszeni zostali przez osoby, które przygotowały konie i kucyka, na których najmłodsi jeźdźcy byli oprowadzani na ujeżdżalni, a Ci starsi mogli udać się na wycieczkę po lesie.

Dużo radości dzieciom dostarczyła również zabawa z wolontariuszami. Na głodnych i zmęczonych zabawą czekały pyszne kiełbasy i ziemniaki prosto z ogniska. Był również czas na wspólne biesiadowanie i śpiewanie przy dźwiękach gitary. I tym razem wolontariusze spisali się na medal, bez ich zapału i zaangażowania nie byłoby możliwe zorganizowanie i przeprowadzenie tego spotkania.

Dziękujemy!

arrow Zobacz zdjęcia z rodzinnego pikniku z Alma Spei

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok