Trwa rekrutacja na kursy w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej T w gminie miejskiej Kraków”.

» pobierz

______________________________________________

Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 bierze udział w realizacji projektu:
„Centrum Kompetencji Zawodowych
w branży turystyczno - gastronomicznej
w Gminie Miejskiej Kraków”

Głównym celem projektu jest zwiększenie szans na rynku pracy uczniów szkół zawodowych poprzez lepsze dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy, zaangażowanie przedsiębiorców w proces realizacji staży, podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli, dostosowanie wyposażenia szkół i placówek do standardów rynkowych oraz przeprowadzenie kursów i szkoleń w ramach Centrum Kompetencji Zawodowych.

Cele zostaną zrealizowane poprzez wsparcie uczniów (kursy i szkolenia, staże, doradztwo zawodowe, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze) oraz doposażenie szkół i podnoszenie kwalifikacji kadr.

Projekt adresowany jest do zainteresowanych uczniów oraz nauczycieli teoretycznej i praktycznej nauki w placówkach kształcenia zawodowego.

Okres realizacji projektu: do  31.12.2019 r.

W ramach tego projektu realizujemy następujące działania:

  • Staże dla uczniów u pracodawców
  • Szkolenia dla uczniów
  • Szkolenia dla nauczycieli

projekt KZ.

» Nasi uczniowie zdobywają umiejętności kelnerskie w ramach projektu: „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej T w Gminie Miejskiej Kraków” w Ośrodku Wczasowym AGH w Łukęcinie.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok