sklepik zmianaPo wakacyjnej przerwie zastaliśmy zamknięte drzwi naszego szkolnego sklepiku. Bardzo nas to zmartwiło, bo gdzie kupimy picie lub przekąskę w ciągu dnia? Już we wrześniu podjęliśmy starania, by sklepik znów zaczął działać i by produkty w nim sprzedawane były zdrowe. Zakupiliśmy szeroki asortyment produktów różnych producentów.

U nas w sklepiku można kupić owoce, napoje i wiele innych ciekawych towarów. Każdego dnia dostarczane są do nas ciepłe drożdżówki z zaprzyjaźnionej piekarni. Sprzedajemy również kawę i herbatę z FAIRTRADE. Sklepik otwarty jest codziennie, na każdej przerwie. Wszystkie artykuły są w bardzo przystępnych cenach.
Sklepik uczniowski odgrywa szczególną rolę wychowawczą w działalności Samorządu Uczniowskiego. Uczy w naszej szkole samorządności i gospodarności.  Pozyskane środki przeznaczane są na szkolną działalność kulturalno- oświatową.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok