kartki swiateczne2017W listopadzie zakończono zbiórkę odzieży dla osób bezdomnych na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Ojca Pio, zorganizowaną przez  uczennice z kl. III cj Annę Kuraś, Patrycję Milewską, Kingę Ziółek, Paulinę Spisak oraz  Samorząd Uczniowski. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę a w szczególności klasom: III a, III cj, IV c. To dzięki Wam najbliższy sezon jesienno- zimowy będzie dla niektórych nieco cieplejszy.
Również w listopadzie rozprowadzane były kartki dobroczynne na rzecz Stowarzyszenia Sursum Corda (łać. w górę serca) wspierającego dzieci i młodzież niepełnosprawną. Cytując za stroną stowarzyszenia: Otwierasz najpierw skrzynkę pocztową, później kopertę, a serce otwiera się samo. Nawet gdy gdzieś w duszy czają się małe i większe smutki, robi się radośniej... Tak właśnie działa świąteczna kartka od kogoś bliskiego. Pamiętasz to ciepło? Z przyjemnością zachęcamy do kontynuowania pięknego zwyczaj wysyłania tradycyjnych świątecznych kartek.
 

Dziękujemy wszystkim z naszej szkoły,  którzy nabyli kartki przyczyniając się tym samym do pomocy potrzebującym.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok