urzad m K

5 kwietnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się Konferencja Młodzieżowych Samorządów Uczniowskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Justyna Mucha, Angelika Piechnik i Krystian Kijowski. Obecny był również opiekun Samorządu Uczniowskiego - pani Agnieszka Kosek - Kotula, która wspólnie z opiekunami SU z innych szkół uczestniczyła w debacie o roli samorządów w szkole.

Istotnym elementem tego wydarzenia było zaprezentowanie przez młodzież naszej szkoły dokonań SU, prezentacja filmu promującego ZSG1 i przedstawienie pomysłów dotyczących działalności Młodzieżowej Rady Krakowa. Konferencja była zorganizowana na wysokim poziomie, nie zabrakło ciekawych przemówień zaproszonych gości, certyfikatów uczestnictwa przygotowanych przez członków MRK oraz poczęstunku.

Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.
Agnieszka Kosek - Kotula opiekun SU

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok