Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

kwp2013We wtorek 26.11.2013 r. w siedzibie Małopolskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców, odbyły się kolejne warsztaty XLX (ekspert, nauka, doświadczenie) na które przybyły drużyny młodzieży reprezentujące krakowskie szkoły ponadgimnazjalne. Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 reprezentowali uczniowie klas: 2d Anna Stachura i Katarzyna Zientara oraz uczniowie klasy 2a: Maciej Kluba i Paweł Kowal, którzy zajęli III miejsce.

Podczas pięciogodzinnych warsztatów uczniowie zakładali własną firmę konfrontując swój pomysł z obecnymi na warsztatach doradcami biznesowymi oraz koleżankami i kolegami z innych szkół. Pomysły jakie zrodziły się w trakcie warsztatów w ocenie przedsiębiorców praktyków mają duże szanse na sukces rynkowy.

Głównym celem XLX jest uświadomienie młodym ludziom (uczniom), że wiele zależy od nich samych i ich kreatywności, a własna firma leży w zasięgu ich możliwości!
Warsztaty odbyły się w ramach działalności Małopolskiego Stowarzyszenia Kupców i Przedsiębiorców projektu finansowanego przez Urząd Miasta Krakowa w ramach programu wspierającego przedsiębiorczość w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy!
opiekun Agnieszka Kosek-Kotula

arrowZapraszamy do galerii zdjęć 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok