Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja, nauczany przedmiot

1

Matysik Małgorzata

Dyrektor szkoły, przedmioty gastronomiczne

2

Mochel Małgorzata

Wicedyrektor, język polski

3

Romańska Dorota

Wicedyrektor, przedmioty gastronomiczne

Dera Tomasz

Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty gastronomiczne

5

Apostolik Kamil

Przedmioty gastronomiczne

Barczyk Katarzyna

Przedmioty ekonomiczne

Bieńkowski Mirosław

Przedmioty informatyczne

Borkowska-Sajduk Anna

Język francuski

Brachman Tomasz

Wychowanie fizyczne

 10

Brągiel Beata

Język niemiecki

11 

Brewczyńska-Sternal Joanna

Przedmioty hotelarskie

12 

Czyż Małgorzata

Język francuski

13 

Drabik Krzysztof

Wychowanie fizyczne

14 

Fajferek Teresa

Psycholog

15 

Fundament Wanda

Przedmioty gastronomiczne

16 

Gediga Michał

Przedmioty informatyczne

 17

Główczyk Anna

Historia, wychowanie do życia w rodzinie

18 

Grabowski Grzegorz

Przedmioty hotelarskie

19 

Grygierzec Leokadia

biologia

20 

Grzybek Dawid

Język hiszpański,

21 

Gucwa Jolanta

Język polski

22 

Janus Dorota

Przedmioty gastronomiczne

23 

Jedynak Tomasz

Edukacja dla bezpieczeństwa

 24

Jewuła Katarzyna

Biblioteka

25 

Jeziorowski Michał

Matematyka

 26

Jureczko Alicja

Język niemiecki

27 

Katarzyńska Iwona

Przedmioty gastronomiczne

28 

Kędzior Maciej

Język angielski

29 

Klęba Marta

Przedmioty gastronomiczne

30 

Knapik Małgorzata

Fizyka

31

Kosek-Ankus Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

32 

Kosek-Kotula Agnieszka

Przedmioty ekonomiczne

 33

Kudyba Agnieszka

Przedmioty turystyczne

34 

Kulisa Ewa

Przedmioty turystyczne

35 

Kurek Seweryna

Przedmioty gastronomiczne

36 

Kuter-Strączyńska Elżbieta

Historia, wiedza o społeczeństwie

37 

Łazarska Marta

Przedmioty gastronomiczne

38 

Majewska Izabela

Geografia

39 

Małysa Andrzej

Religia

40 

Mazur Bogumiła

Matematyka

41

Nakielny Elżbieta

Biblioteka

42

Nosek Magdalena

Przedmioty gastronomiczne

43 

Pietrzyk Ewa

Chemia, przedmioty gastronomiczne

44 

Pisarczyk Agnieszka

Język angielski

45 

Podgórska Bogumiła

Przedmioty gastronomiczne

46 

Podstawski Marcin

Język angielski

47 

Pstruś Joanna

Język polski

48 

Rachwał Czesław

Religia

49 

Rzeszutek Wiktoria

Wychowanie fizyczne

50 

Schabowska-Kitlińska Marta

Przedmioty gastronomiczne

 51

Schiff Katarzyna

Pedagog

52 

Seremak Robert

Wychowanie fizyczne

53 

Stec Aneta

Język angielski

54 

Sternal Jacek

Wychowanie fizyczne

55 

Waloch Paweł

Przedmioty hotelarskie

56 

Warzecha Iwona

Matematyka

 57

Wcisło Alicja

Przedmioty gastronomiczne

58 

Wiech-Puk Katarzyna

Język polski

59 

Wiktorek Ewelina

Przedmioty gastronomiczne

60 

Wtorek Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

61 

Zacharska-Dudek Monika

Język angielski

62 

Zwolski Artur

Język angielski

63 

Żelawska-Wilk Małgorzata

Przedmioty gastronomiczne

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok