Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

 PRACOWNIE KOMPUTEROWE przyznane przez MEN w ramach projektu EFS

EFS_z_podpisemW czerwcu 2006 r. nasza szkoła otrzymała nieodpłatnie dwie nowoczesne pracownie komputerowe. Pracownie zostały przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach realizacji projektu „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Pierwsza pracownia to 18 nowoczesnych komputerów z serwerem, komputer przenośny wraz z rzutnikiem oraz skaner i drukarka laserowa.

W drugiej sali informatycznej zainstalowano 15 nowoczesnych komputerów, serwer oraz skaner i drukarkę laserową. Otrzymaliśmy również przenośny komputer i projektor multimedialny. 

W ramach projektu w nowoczesne komputery z drukarką i skanerem została wyposażona również szkolna biblioteka.

Większość nauczycieli naszej szkoły, przygotowując się do przyjęcia pracowni, ukończyła szkolenie „Technologie informacyjne i edukacja multimedialna w praktyce szkolnej”, które daje im możliwość profesjonalnego wykorzystania komputerów w czasie zajęć z poszczególnych przedmiotów. 

Nowe pracownie pomogą w przygotowaniu uczniów do życia w globalnym społeczeństwie informacji poprzez zapewnienie możliwości korzystania z technologii informacyjnej i komunikacyjnej, w uczeniu się i rozwiązywaniu problemów.

salainfo

salainfo1

Nowe pracownie pomogą w przygotowaniu uczniów do życia w globalnym społeczeństwie informacji poprzez zapewnienie możliwości korzystania z technologii informacyjnej i komunikacyjnej, w uczeniu się i rozwiązywaniu problemów.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok