Menu główne

ava1

LOGO LIBRUS poziome

konkursela s10 października 2018 roku odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „Niepodległość”. Konkurs organizowany jest przez Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, w ramach XIII edycji Dni Jana Pawła II. W tym roku temat wydarzenia nawiązywał do jubileuszu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać do 4 autorskich zdjęć, których tematem przewodnim miał być motyw niepodległościowy.

Finał konkursu odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2018 roku w Galerii Politechniki Krakowskiej i będzie miał charakter wernisażu, podczas którego zostaną zaprezentowane wyróżnione i nagrodzone prace.
W szkolnym etapie konkursu udział wzięły uczennice z klasy 1a Gabriela Skalimowska i Roksana Włodarczyk, z klasy 1h Weronika Matuszczyk i Karolina Nowak, z klasy 2h Weronika Ślimak oraz z klasy 4ht Mariola Wieczorek.
Spośród zgłoszonych prac, wyróżniono i zakwalifikowano prace trzech uczennic, które będą walczyć o nagrodę główną w ogólnopolskim etapie konkursu. Są to :
Mariola Wieczorek uczennica klasy 4ht - praca pt. „ To co przeżyło jedno pokolenie , drugie przeżywa w sercu i pamięci” A. Oppman,
Weronika Ślimak uczennica klasy 2h - praca pt. „Cykl zdjęć: Zmartwychwstanie”,
Weronika Matuszczyk uczennica klasy 1h - praca pt. „ Zaduma Marszałka”,
Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie, zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej, podczas uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.

Organizatorem szkolnego etapu konkursu, była p. Elżbieta Kuter - Strączyńska

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok