07.06.2018 - II Małopolski sejmik młodzieży

ejmik2018W dniu 07.06.2018r. uczniowie z naszej szkoły w składzie: Szymon Pstruś, Kamila Piechnik i Natalia Dżiża pod opieką Pani Elżbiety Nakielny, wybrali się do Urzędu Marszałkowskiego. Odbyło się tam spotkanie Sejmiku Młodzieży. Tematem przewodnim było "Jak oceniasz samorząd dziś i jakim widzisz go jutro?"

Czytaj więcej: 07.06.2018 - II Małopolski sejmik młodzieży

Dzień Otwarty Szkoły -,,Gastronomia - profesja z przyszłością"

dos2019jpg26 października odbył się w naszej szkole dzień otwarty ,,Gastronomia - profesja z przyszłością" zorganizowany we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Czytaj więcej: Dzień Otwarty Szkoły -,,Gastronomia - profesja z przyszłością"

Przekroczyć bariery uprzedzeń

Uczniowie ZSG 1 z Darylem DavisemUniwersytet Pedagogiczny zaprosił młodzież naszej szkoły na spotkanie z Darylem Davisem, amerykańskim mediatorem społecznym i kulturowym, muzykiem i poetą.

Czytaj więcej: Przekroczyć bariery uprzedzeń

8.11.2019 - Szkolne Obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

akademia2019o8 listopada 2019 roku  uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w szkolnej akademii z okazji Święta Niepodległości Polski .  O godzinie 11:11 w ramach ogólnopolskiej akcji #Szkoładohymnu dyrekcja szkoły, nauczyciele, przedstawiciele Rady Uczniowskiej oraz uczniowie odśpiewali hymn państwowy, nadający wyjątkowej powagi szkolnym uroczystościom.
Czytaj więcej: 8.11.2019 - Szkolne Obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

3.11.2019 - Kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza zorganizowana na Cmentarzu w Batowicach

kwesta2019jpgNasza szkoła od lat współpracuje z Hospicjum św. Łazarza przy ulicy Fatimskiej w Krakowie. Uczniowie różnych klas przychodzą regularnie na spotkania z Panią Wrońską, która jest odpowiedzialna za tzw. Wolontariat młodzieżowy w ramach szeroko rozwiniętej działalności Hospicjum. W dniu 3 listopada grupa uczniów naszej szkoły- jak co roku- brała udział w kweście na rzecz Hospicjum zorganizowanej na Cmentarzu w Krakowie- Batowicach.

Czytaj więcej: 3.11.2019 - Kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza zorganizowana na Cmentarzu w Batowicach

1.11.2019 - Szkoła pamięta…

Szkoła pamięta…
Ludzie nie umierają
Tylko wymykają się naszym oczom…
(ks. J.Twardowski)
EWA M2019Nasza szkoła włączyła się w akcję ogólnopolską MEN: Szkoła pamięta .Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.

Czytaj więcej: 1.11.2019 - Szkoła pamięta…
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok