Bóg się rodzi, moc truchleje:
Pan niebiosów obnażony
Ogień krzepnie, blask ciemnieje
Ma granice nieskończony…

wigilia201722 grudnia w naszej szkole jak co roku spotkaliśmy się wraz zaproszonymi gośćmi przy wspólnym stole wigilijnym. Swoją obecnością zaszczycili nas Proboszcz parafii Jerzy Czerwień oraz Przewodniczący Dzielnicy XVI Pan Andrzej Buczkowski w towarzystwie Pani Magdaleny Dziedzic.

Pani Dyrektor Barbara Brewczyńska oraz Ksiądz Proboszcz złożyli uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły i zaproszonym gościom najserdeczniejsze życzenia z racji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Święta Narodzenia Pańskiego to szczególny czas, pełen radości i miłości bliźniego, przypomnieli nam o tym uczniowie z klas 3ht, 4i, 2d, 3d, którzy pod kierunkiem pana Czesława Rachwała przygotowali Jasełka. Tak podniesieni na duchu podzieliliśmy się opłatkiem i kosztowaliśmy tradycyjnych wigilijnych potraw.
Wspaniałe wigilijne potrawy przygotowali uczniowie z klas 2a, 2b, 3a, 3b i 3cj pod opieką pań Bogumiły Podgórskiej i Wandy Fundament, profesjonalną obsługę i świąteczne nakrycie stołów wykonali uczniowie klas 3a i 4c wraz z panią Małgorzatą Żelawską-Wilk. Dekorację stołów stanowiły między innymi świąteczne ciasta wykonane przez uczniów, wyróżnione podczas Konkursu Wypieków Bożonarodzeniowych.

Życzymy Wszystkim zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018.

» Zapraszamy do galerii zdjęć