8.02.2018 targiW czwartek, 8 lutego 2018 r. odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie X Jubileuszowe Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadgimnazjalnych. Celem targów była pomoc uczniom gimnazjów w zaplanowaniu przyszłości edukacyjnej i dokonania trafnego wyboru nowej szkoły. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z gimnazjów z całego Krakowa.

 

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele, z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w tej imprezie. Naszą szkołę promowaliśmy poprzez: prezentację multimedialną, ulotki, informatory oraz indywidualny kontakt z młodzieżą i jej opiekunami. Aby zachęcić młodych ludzi do odwiedzenia naszego stoiska, przygotowany został przepiękny stół, na którym serwowane były słodkie rogaliki, babeczki z nadzieniem bakaliowym oraz kanapki- tartinki z pastami serowymi. Poczęstunek był dziełem naszych uczniów, którzy przyrządzali go na bieżąco i zachęcali do konsumpcji. Oprócz pysznych zakąsek Mikołaj Pelc z kl. 3a zaprezentował jedyne w swoim rodzaju widowisko sztuki barmańskiej. Gimnazjaliści bardzo chętnie zatrzymywali się przy naszym stoisku, żeby zaopatrzyć się w informatory, a przede wszystkim na degustację przepysznych łakoci.

Wszyscy Gimnazjaliści i Uczniowie klas 7 zostali zaproszeni na Dzień Otwarty w naszej Szkole:
10.03.2018 r. (sobota)
21.04.2018 r. (sobota)
19.05.2018 r. (sobota)

od 9.00 do 12.00

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok