wystep201811 kwietnia uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w XIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w języku angielskim, zorganizowanym (tradycyjnie) przez V LO w Krakowie. Nasi uczniowie przygotowali spektakl pt.: ”Santa versus Holiday Armadillo”.

W tym roku obsada konkursu była niezwykle silna – startowało 16 szkół średnich z Krakowa i okolic. Do tej pory zawsze wracaliśmy z nagrodami, przez cztery poprzednie lata uzbieraliśmy: nagrodę za najlepszą rolę żeńską i najlepszą rolę żeńską drugoplanową, dyplomy za kostiumy, ruch sceniczny czy wyróżnienie za poziom spektaklu.
Tym razem pozostał lekki niedosyt. Uczniowie zrozumieli, ile pracy trzeba włożyć w przygotowanie przedstawienia, żeby rywalizować z najlepszymi. Ta lekcja powinna procentować w przyszłości. Poza tym była to znakomita zabawa zaprawiona sporą dozą adrenaliny. Opiekunami grupy teatralnej byli: pani Emila Gunia i pan Maciej Kędzior.
W przedstawieniu wystąpili: Urszula Okulewicz z kl.4i (czwarty raz), Klaudia Jagła z kl.4a (drugi raz), Artur Stefańczyk z kl.3ht (drugi raz), Patryk Lichoń z kl. 3ht (debiut), Jan Drabik z kl.3d (debiut). Uczniowie wykonali stroje we własnym zakresie, szczególnie imponujący był strój pancernika, wspólne dzieło Janka i Klaudii.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok