kreatywne2018 n17 października w ramach Krakowskiego Tygodnia Startupów #startKRKup odbyły się Kreatywne Warsztaty Przedsiębiorczości XLX pod nazwą NHstartUp - warsztat mikrobiznesu dla młodych w Nowej Hucie Przyszłości. W warsztatach uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły z klasy 4b: Wioletta Zając, Patrycja Bober, Dominik Wydra i Michał Słupik pod opieką p. Agnieszki Kosek-Kotuli.

Tematem warsztatów było opracowanie przy konsultacji doświadczonych przedsiębiorców wstępnych biznesplanów nowych firm/startupów lokowanych na terenie Nowej Huty Przyszłości. Pomysły naszych uczniów mają duże szanse na sukces rynkowy w ocenie ekspertów biznesu, którzy towarzyszyli im w trakcie zmagań.
Życzymy powodzenia 😀

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok