studniówka201912 I 2019 r. uczniowie czwartych klas Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 10 przeżyli jeden z niepowtarzalnych momentów, wyznaczających drogę ku dorosłości. W hotelu Qubus miał miejsce uroczysty Bal Studniówkowy, na którym – w prawie świątecznej jeszcze atmosferze- dziękowano, wspominano i tańczono do samego rana.

Uczniowie klas: IVa, IVb, IVcj oraz IVht złożyli podziękowania dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za cztery lata spędzone w murach Zespołu Szkół Gastronomicznych nr 1, kształtowanie umysłów i sumień, czuwanie nad procesem edukacji i prowadzenie przez labirynty szkolnych zawiłości. Docenili także trud rodziców, którzy na co dzień motywowali ich do nauki oraz przyczynili się do organizacji Studniówki.
Uroczystość uświetnił wspólny, z niezwykłą gracją zatańczony polonez, humorystyczna niespodzianka-skecz, wykonana przez uczniów klasy IVb oraz prezentacja multimedialna, dokumentująca najciekawsze chwile związane ze szkołą.
Całonocnej zabawie towarzyszyła refleksja, że ważny fragment drogi życiowej powoli, lecz nieubłaganie, dobiega końca i że już za sto dni nastąpi symboliczne przekroczenie progu dorosłości w postaci nadchodzących egzaminów maturalnych. Tegoroczna Studniówka pozostanie już niestety pięknym wspomnieniem!

Podzielcie się z nami swoimi zdjęciami ze Studniówki.

Pozdrawiamy pięknie wyglądające pary :)

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok