pani dyrektor2019 nDnia 14 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie, odbyła się uroczysta Rada Pedagogiczna, na której to Pani Dyrektor Barbara Brewczyńska, która niebawem odchodzi na emeryturę, serdecznie podziękowała wszystkim wicedyrektorom, pracownikom, uczniom, rodzicom i wszystkim zaproszonym gościom za obecność i wieloletnią współpracę.

Nad przebiegiem Rady Pedagogicznej czuwała Pani Dyrektor Małgorzata Matysik, która dokonała podsumowania jakże bogatej pracy zawodowej Pani Dyrektor. Następnie Samorząd Uczniowski złożył podziękowania i życzenia Pani Dyrektor Barbarze Brewczyńskiej i zaprezentował swój wokalny występ, który wzruszył wszystkich do łez. Zwieńczeniem wystąpień były podziękowania płynące od wszystkich pracowników szkoły, którzy zapamiętają Panią Dyrektor jako wielki autorytet, jako dyrektora z ogromnym doświadczeniem, wielką wiedzą i jeszcze większym sercem.
Rodzice oraz zaproszeni goście również wyrazili swoją wdzięczność i podziw dla Pani Dyrektor Barbary Brewczyńskiej, doceniając Jej życzliwość, zrozumienie i otwartość.
Spotkanie to było szczególną chwilą dla nas wszystkich. Chwilą powrotu do bezcennych wspomnień, bo jak śpiewał Zbigniew Wodecki:
"Lubię wracać w strony, które znam,
Po wspomnienia zostawione tam.”

Droga nam wszystkim Pani Dyrektor za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY…

Uczennica Maja Jankowska z klasy 3a wykonała utwór pt. „Pani Dyrektor czy Ci nie żal” dla Pani Dyrektor Barbary Brewczyńskiej.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok