f10Hi5 JZapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020.
Na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie :)

Lp

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć dodatkowych

Dzień

Godzina

Sala

1.

Gucwa Jolanta

Fakultety z języka polskiego dla maturzystów

środa

14.25 – 15.10

103

2.

Mochel Małgorzata

Fakultety z języka polskiego dla maturzystów

wtorek

16.05-16.50

202

3.

Kuter -Strączyńska Elżbieta

Dyżur nauczycielski- historia, WOS, HIS

środa

8.20 – 9.10

115

4.

Pstruś Joanna

Fakultety z języka polskiego dla maturzystów

piątek

15.10 – 15.55

104

5.

Wiertek Monika

Kółko dziennikarskie

czwartek

15.15- 16.00

117

6.

Borkowska-Sajduk Anna

Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego

czwartek

15.15-16.00

100

7.

Bożek Emilia

Zajęcia dla uczniów zdolnych z j.angielskiego

czwartek

8.20-09.05

126

8.

Brągiel Beata

Konsultacje z języka niemieckiego

wtorek

07.45-08.15

200

9.

Czyż Małgorzata

Konsultacje dla uczniów mających trudności w nauce z j. francuskiego

sobota lub piątek

15.00- 16.00

internat

10.

Dawid Grzybek

Konsultacje z języka hiszpańskiego

środa

14.30

132

11.

Jureczko Alicja

Konsultacje z języka niemieckiego

wtorek / piątek

07.05-07.30

07.05-07.30

132

202

12.

Maciej Kędzior

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek

15.15-16.00

102

13.

Pisarczyk Agnieszka

Konsultacje dla uczniów mających trudności w nauce

poniedziałek

15.15.-16.00

202

14.

Podstawski Marcin

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek

14.25-15.10

121

15.

Stec Aneta

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów

poniedziałek

15.15-16.00

199

16.

Zacharska-Dudek Monika

Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów

wtorek

13.35-14.10

216

17.

Mazur Bogumiła

Fakultety/konsultacje dla klas IV z matematyki

Pogotowie Matematyczne

środa

poniedziałek

wtorek

1335 – 1420

1425 – 1510

820 – 905

730 – 815

103

103

103

18.

Mezglewska Sylwia

Fakultety/konsultacje z matematyki

środa

czwartek

730 – 815

730 – 815

820_ 905

102

19.

Czekaj Sylwia

Szachy

Piłka ręczna

czwartek

piątek

12.45-13.30

13.30-14.30

Holl

sala gimn.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok