rada2019 n Zgodnie z tradycją naszej szkoły dzień 14 października łączy w sobie kilka ważnych wydarzeń : ślubowanie klas pierwszych, Święto Patrona Szkoły oraz uroczystość Dnia Nauczyciela związaną z uczczeniem rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej. Tak było i w tym roku : dyrekcja, nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły zasiedli przy wspólnym stole, by wysłuchać życzeń skierowanych pod ich adresem, a płynących od władz odpowiadających za naukę i wychowanie dzieci i młodzieży. Pani Dyrektor Małgorzata Matysik w swoim przemówieniu podkreśliła rolę pracy i zaangażowania wszystkich pracowników , wartość ich  poświęcenia i nadzieję na godną tej pracy rekompensatę.

W uroczystości wzięli też udział uczniowie z  Samorządu Szkolnego, Rodzice oraz Goście reprezentujący instytucje współpracujące z naszą szkołą. W dalszej części Pani Dyrektor wręczyła wyróżniającym się nauczycielom i personelowi szkoły nagrody, a po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zgromadzeni mogli zająć się degustacją przygotowanego z tej okazji obiadu.
Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom życzymy wszelkiej pomyślności, satysfakcji i spełnienia się w każdej z tych ról.

» Zapraszamy do galerii zdjęć

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok