zakonczenie2010-2011W środę 22 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego  2010/2011. Po Mszy Św. będącej podziękowaniem za mijający właśnie rok szkolny, dyrekcja, grono pedagogiczne i młodzież przeszli na plac apelowy, by uczestniczyć w dalszych uroczystościach.
Pani dyrektor Barbara Brewczyńska na początku swego przemówienia przywitała wszystkich bardzo serdecznie, a następnie dokonała krótkiego podsumowania tego roku szkolnego. Szczególną uwagę zwróciła na tych uczniów, którzy pracowali solidnie przez cały rok, zdobywali nie tylko wiedzę, ale i rozwijali przy tym swoje zainteresowania, pasje i znaleźli czas na reprezentowanie naszej szkoły na wielu płaszczyznach: naukowej, artystycznej, zawodowej i społecznej. Tym „ambasadorom” szkoły  gorąco podziękowała. 

Nauczycielom i pracownikom podziękowała za całoroczny trud włożony w ich pracę, dzięki ich zaangażowaniu szkoła się rozwija i przyciąga następne roczniki gimnazjalistów, szukających nowych ciekawych kierunków edukacji. 

Uczniowie wyróżniający się zarówno w nauce, jak i pracy społecznej otrzymali z rąk Pani dyrektor nagrody książkowe,  a uczniowie którzy uzyskali średnią powyżej  4.75 zostali nagrodzeni świadectwami z czerwonym paskiem.


zakonczenie2010-2011_1 

Na zakończenie akademii Pani dyrektor życzyła uczniom słonecznych i bezpiecznych wakacji, a nauczycielom zasłużonego odpoczynku. 

Po apelu uczniowie udali się do klas by odebrać od swoich wychowawców nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz świadectwa.   

arrow Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego 2010/2011

indent1 List Ministra Edukacji Narodowej Katarzyny Hall do uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców, pracowników oraz przyjaciół polskiej oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego 2010/2011

indent1 List Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, skierowany do uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2010/2011

indent1Słowo Małopolskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczynających się wakacji 

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok