pozegnanie_klas2012„Tak niedawno się spotkaliśmy,
a już pożegnania nadszedł czas”

W piątkowe przedpołudnie 27  kwietnia 2012 roku uczniowie klas czwartych zakończyli edukację szkolną wpisując się do szerokiego grona Absolwentów ZSG nr 1. Zgodnie z tradycją, maturzystów żegnała dyrekcja szkoły - Pani Dyrektor Barbara Brewczyńska, zastępcy p. Małgorzata Matysik, p. Józef Wątorczyk oraz kierownik szkolenia praktycznego p. Dorota Romańska, młodzież z Rady Uczniowskiej i przedstawiciele klas trzecich.

Z wielkim rozrzewnieniem, ale i dumą swoje klasy żegnali także wychowawcy.

Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu podsumowała czas spędzony w szkole, zaznaczając, iż każdy z Absolwentów zapisał się na trwale w historię Gastronomika.

Pani Dyrektor podziękowała również  tym, którzy przyczynili się do promowania dobrego wizerunku szkoły poza jej murami, wręczając nagrody za osiągnięcia edukacyjne, wzorową postawę ucznia, osiągnięcia sportowe i pracę na rzecz szkoły. W imieniu wszystkich uczniów, Absolwentów pożegnali przedstawiciele Rady Uczniowskiej życząc poza świetnym wynikiem egzaminu maturalnego i zawodowego - otwartości na świat i ludzi, połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły, ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy na Maturze.

Na otarcie łezki uczniowie klas trzecich przygotowali krótki program artystyczny przygotowany przez panią Elżbietę Kuter- Strączyńską i panią Agnieszkę  Kameckę . A finałową piosenkę  Elektrycznych Gitar - „To Już. Jest Koniec….” śpiewała cała sala.

Szybko upłynęły cztery lata szkolnego życia. Przeplatały się w nim sukcesy i porażki, radości i smutki, zwycięstwa i przegrane. W szkolnych murach nawiązały się przyjaźnie, sympatie pierwsze miłości. To tutaj na szkolnych warsztatach oraz podczas miesięcznych praktyk zawodowych szlifowali swój fach. Ale czas szkolnej przygody się kończy.

Życzymy Wam, aby podróż w dorosłe życie była ciekawa, pełna przygód, doświadczeń i sukcesów, po prostu szczęśliwa.

Drogie koleżanki i koledzy! Nie mówimy żegnajcie mówimy do widzenia!

arrowPrzebieg całej uroczystości i namiastkę atmosfery można obejrzeć na zdjęciach w galerii

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok