zakonczenie_roku2012
„Chciałbym kiedyś tu powrócić,
Chciałbym kiedyś tu zapukać,
Porozglądać się dookoła,
By dzisiejszy dzień odszukać”
 
29 czerwca 2012 roku obchodziliśmy zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się w kościele Arka Pana mszą świętą. Po mszy Dyrekcja szkoły, uczniowie i nauczyciele zebrali się na dziedzińcu szkolnym. Pani Dyrektor Barbara Brewczyńska odczytała list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do nauczycieli i uczniów. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, w tym uczennicy klasy 2 j Katarzynie Tłuszcz, która została wytypowana przez Radę Pedagogiczną do stypendium Prezesa Rady Ministrów.
 
Uczniowie pracujący w Samorządzie Uczniowskim: Damian Duda z klasy 3 h, Ilona Cygan z klasy 2 c oraz Joanna Ślazyk z klasy 1 c otrzymali dyplomy za odpowiedzialną pracę na rzecz szkoły. Uhonorowani zostali także najbardziej aktywni wolontariusze : Anna Czarnecka, Joanna Ferlak, Klaudia Miechowicz i Piotr Gałat. Przewodniczący Rady Uczniowskiej Damian Duda w imeniu wszystkich uczniów podziękował Dyrekcji i nauczycielom za całoroczną pracę.
Życzeniami słonecznych i bezpiecznych wakacji Pani Dyrektor zakończyła uroczystość na dziedzińcu szkoły i uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal, gdzie odbierali świadectwa. W radosnych nastrojach rozstajemy się na dwa wakacyjne miesiące. Do zobaczenia we wrześniu!!
 
Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotorelacji z zakończenia roku 2011/2012
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok